معرفی

شرکت شهد ایران محصولات خود را با نام های تجاری گلدیس، هانی، و بنیس به بازار عرضه می کند. این شرکت فرآورده هـاي خود را در طول سال هاي فعاليت خويش با تنوع چشمگير عرضه كرده است در حال حاضر شرکت شهد ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان فرآورده های میوه ای در ایران می باشد.

محصولات شرکت شهد ایران شامل انواع کنسانتره میوه ، پوره میوه ، نکتار میوه ، آبمیوه ، نوشیدنی های میوه ای و نوشابه های انرژی زا است که مطابق استانداردهای جهانی تولیده شده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد . همه مراحل تولید در شرکت شهد ایران با بهره گیری از کارشناسان دانش آموخته و کارآزموده ، فناوری پیشرفته و نظام کنترل کیفیت جامع TQM صورت می گیرد ..

ماموریت:

ماموریت شرکت شهد ایران تولید محصولاتی متنوع با کیفیت و قیمتی مناسب جهت کسب رضایت مشتریان است ، که علاوه بر ایجاد اشتغال به خود کفایی و توسعه اقتصادی کشور عزیزمان نیز کمک کند .

دیدگاه ما:

رفع نیازهای گوناگون مشتریان با کیفیتی متفاوت است . شركت شهد ايران فرآورده هاي خود را در 2 واحد بسيار مجهز آماده مي كند:

واحد تولیدی شماره یک شرکت شهد ایران :

واحد تولیدی شماره یک شرکت شهد ایران در کیلومتر 5 جاده مشهد قوچان در سال 1361 تاسیس گردید . وسعت این واحد حدود 46000 متر مربع است که 17500 متر آن زیر بنای بخش صنعتی است دفتر مرکزی و بخش تولید کنسانتره شرکت شهد ایران در آن فعالیت می نمایند .

واحد تولیدی شماره دو
شــرکـت شــهد ایــران

واحد تولیدی شماره دو شرکت شهد ایران: با هدف انجام فعالیت های کشاورزی و گسترش فعالیت های صنعتی در سال 1370 در کیلومتر 35 جاده مشهد قوچان تاسیس گردید . وسعت این واحد 142 هکتار است که 127 هکتار آن مساحت بخش کشاورزی و 15 هکتار آن مساحت بخش صنعتی است .

بخش کشاورزی

80 هکتار از بخش کشاورزی واحد تولیدی شماره دو شرکت شهد ایران باغ مکانیزه آلبالو از بهترین انواع شناخته شده آلبالو در جهان می باشد که با استفاده از سیستم آبیاری قطره ای آبیاری می شود .

42 هکتار از بخش کشاورزی به کشت دیگر درختان میوه اختصاص یافته است و سایر اراضی نیز برای رشد و تکثیر نهال ها و خزانه های درختان در نظر گرفته شده است .

بخش تولید فرآورده های غذایی

شرکت شهد ایران به منظور پاسخگویی نیاز بازار بخشی از محصولات خود را در بخش صنعتی واحد تولیدی شماره دو خود تولید می نماید . این محصولات شامل انواع پوره میوه ، آبمیوه ، نوشیدنی های میوه ای ، نوشابه های انرژی زا و نوشابه های همراه با قطعات میوه است .

این واحد با رعایت کلیه اصول مهندسی صنایع غذایی ساخته شده است و به لحاظ استفاده از تکنیک های زیر بنایی در استان خراسان منحصر بفرد می باشد .

شرکت شهد ایران در سال 1384 برای اولین بار در ایران با هدف نوآوری در صنعت آبمیوه کشور ، خط تولید محصولات جدید خود را با نصب دستگاه های پرکنی قوطی آلومینیومی دو تکه برای تولید آبمیوه های دارای قطعات طبیعی میوه راه اندازی نمود .